Modernizasyon

Asansörlerinizin veya Yürüyen Merdivenlerinizin yaşı 10 yılın üzerindeyse, bina kullanım amacınız değiştiyse, uzun bekleme ve sık arıza şikayetleri alıyorsanız veya daha yeni modern teknolojik binalarla rekabet halindeyseniz, Metsan asansör'ün sizin için çözümü modernizasyondur.

Başarısı kanıtlanmış ürünlerimiz ve kurulum işlemimiz, Asansör ve Yürüyen Merdivenlerinizin güvenilirliğini, performansını ve estetiğini geliştirmeye yardımcı olacaktır.

Her ihtiyaca ve her bütçeye uygun modernizasyon çözümlerimizle asansörünüzün güvenililirliğini, eko-verimliliğini, konforunu ve görünümünü geliştirin ve yürürlükteki en son güvenlik ve erişilebilirlik standartlarına uyumunu temin edin

Asansörünüzün mekanik aksamında zamanla yıpranma ve aşınmalar meydana gelir. Aşınan parçalar asansörün performansını düşürür ve kullanıcılar açısından tehlike yaratabilir. Asansörünüz yapım yılından dolayı şu anda yürürlükte olan güvenlikle ilgili standartlara uygun olmayabilir. Performansı yada görselliği ile ilgili farklı talepleriniz olabilir.

Bu gibi durumlarda modernizasyon yaptırmanız asansörün performansını  arttıracak ve ömrünü uzatacaktır.

Uzman ekiplerimizce yapılan kontrol sonucunda hem talepleriniz hem de yürürlükteki güvenlik standartlarına göre yapılması gerekli değişiklikler tespit edilerek size en uygun çözümler sunulmaktadır.
 

Soru Sorun / Yardım Alın - Bize Ulaşın!